about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskie
Olderdalen
Przystań łodziowa


Olderdalen
Apartament


Olderdalen
Łódź wędkarska Oien


Olderdalen
Łódź wędkarska Oien
Olderdalen Olderdalen Olderdalen
Olderdalen Olderdalen Olderdalen
Olderdalen Olderdalen Olderdalen

<<< powrót


Olderdalen - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Proponujemy Państwu wspaniałe miejsce na spędzenie wędkarskiego urlopu. Niepowtarzalna atmosfera, efektowne widoki oraz zakwaterowanie i łodzie na najwyższym poziomie sprawią, że pobyt w Olderdalen będzie upływał w dobrym nastroju i poczuciu pełnego komfortu.

Do dyspozycji gości trzy apartamenty z pięknym widokiem na morze oraz góry: wysoki standard, powierzchnia od 45 do 105 metrów kwadratowych (apartamenty od 4- do 9-osobowych), salon z TV i kominkiem (apartament 6-osobowy), w pełni wyposażona kuchnia, prysznic, WC, weranda z meblami ogrodowymi, grill. Osobne pomieszczenie z bieżącą wodą do skrobania ryb oraz na sprzęt i ubiór wędkarski. Sklep spożywczy, kantor, restauracja - 100 m. Pościel na wyposażeniu domku. Najbliższy sklep spożywczy i niewielka restauracja - 100 m. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś, troć) - 17 km. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Profesjonalne, obszerne łodzie wędkarskie (5,5 m i 5,2 m) z silnikami spalinowymi (50 lub 30 KM) oraz kolorową echosondą i GPS. Przystań łodziowa ulokowana bezpośrednio przy apartamencie. Na miejscu profesjonalni, anglojęzyczni przewodnicy wędkarscy. Na życzenie organizujemy dalekomorskie wyprawy ze skiperem. Kompleksowa informacja wędkarska o łowisku oraz dokładne mapy dostępne w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon