about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskie
Steigen
Steigen


Steigen
Apartamenty


Steigen
Apartamenty


Steigen
Łódź wedkarska Kvaerno


Przystań

<<< powrót


Steigen - zakwaterowanie i serwis wędkarski


Zakwaterowanie

Proponujemy Państwu wędkarski pobyt w kamerlanym ośrodku wędkarskim Steigen o bardzo wysokim standardzie. Zakwaterowanie w jednym z sześciu komfortowych domków, ulokowanych 1 m od brzegu morza. Domki posiadają powierzchnię od 50 do 80 metrów kwadratowych, dwie lub trzy oddzielne sypialnie z 6 łóżkami, salon z TV sat, kompletnie wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem i WC oraz obszerną werandę i meble ogrodowe. Dla gości przygotowane jest osobne pomieszczenie z obszernymi zamrażarkami oraz bieżącą wodą do sprawiania ryb. Pościel na wyposażeniu domku. Na terenie ośrodka znajduje się niewielki sklep wędkarski oraz suszarki do ubrań wędkarskich.
Najbliższy sklep spożywczy i stacja benzynowa - 4 km. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, palia jeziorowa, troć) - 8/15 km. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy profesjonalne i bezpieczne łodzie wędkarskie Kvaerno o długości 5,7 m z silnikami o mocy 50 KM. Na wyposażeniu każdej łodzi jest echosonda, GPS wraz z ploterem, elektryczny zapłon oraz kierownica. Od sezonu 2008 łodzie bedą wyposażone w najnowsze kolorowe echosondy GARMIN.

Na życzenie organizujemy dalekomorskie wyprawy ze skiperem. Kompleksowa informacja wędkarska oraz dokładne mapy łowisk dostępne w Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon