about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskie
Vestfjorden
Helnessund


Vestfjorden
Ośrodek Vestfjorden

Vestfjorden Vestfjorden Vestfjorden


Vestfjorden
Widok z okna


Vestfjorden
Łódź Kvaerno - 50 KM


Vestfjorden
Łódź Oien - 40 KM

<<< powrót


Helnessund - zakwaterowanie i serwis wędkarskiW regionie Vestfjorden proponujemy Państwu dwa doskonałe miejsca na spędzenie wędkarskiego urlopu. Oba odznaczają się specyficzną wędkarską atmosferą, a zakwaterowanie i łodzie spełniają wysokie standardy. Oba proponowane domy znajdują się w Helnessund.

Ośrodek Wędkarski "Vestfjorden"

Zakwaterowanie w nowowybudowanym całorocznym domu o bardzo wysokim standardzie. Dom ulokowany jest na wodzie, na drewnianych palach. Bezpośredni dostęp do łodzi wędkarskich. Dom posiada 3 oddzielne apartamenty (6-osobowy - 60 metrów kw. i dwa 4-osobowe - po 32 metrów kw.), które można wynająć razem lub osobno. Każdy apartament posiada osobne wejście, w pełni wyposażoną kuchnię (zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa, elektryczna) oraz łazienkę. W każdym apartamencie do dyspozycji gości satelitarna TV, ogrzewane podłogi i obszerna drewniana weranda z widokiem na morze. Specjalne stanowisko z bieżącą wodą do sprawiania ryb. Oddzielne pomieszczenie na sprzęt i ubiór wędkarski. Zamrażarka w każdym apartamencie. Ponadto możliwość korzystania z pralki oraz suszarni do ubrań. Pościel na wyposażeniu domku.

Najbliższa stacja benzynowa, sklep wędkarski oraz niewielki sklep spożywczy - 300 m. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś atlantycki) - 10 km (rzeka Asjordelva). Plaża (kąpielisko) - 5 km. Możliwy transfer z/do lotniska w Bodö (990 NOK /os. w obie strony). Do dyspozycji wędkarzy profesjonalne i bezpieczne łodzie wędkarskie Kvarno oraz Oyen. Dostępne są łodzie plastikowe oraz aluminiowe. Długość od 5 do 5,7 m (łodzie są 3- i 4- osobowe). Każda z łodzi wyposażona jest w nowy silnik spalinowy Suzuki (czterosuw) o mocy od 40 do 50 KM. Na wyposażeniu każdej łodzi dodatkowo: echosonda z kolorowym monitorem (Eagle), GPS, kierownicą, oświetleniem. Elektryczny zapłon.

Ośrodek Wędkarski "Helnessund"

Dom mieszkalny (63 metrów kw., 4 miejsca do spania) oraz dodatkowe pokoje (2- i 3-osobowe, 16-30 metrów kw.) w oddzielnym budynku w porcie rybackim. Wysoki standard. Zarówno dom jak i pokoje posiadają w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Taras z widokiem na morze. Specjalne stanowisko z bieżącą wodą do sprawiania ryb. Oddzielne pomieszczenie na sprzęt i ubiór wędkarski. Zamrażarki, pralka oraz suszarnia ubrań. Dom i pokoje ulokowane są 50- 200 m od przystani łodziowej. Pościel na wyposażeniu domku.

Najbliższa stacja benzynowa, sklep wędkarski oraz niewielki sklep spożywczy 40-140 m Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś atlantycki) - 10 km (rzeka Asjordelva) Plaża (kąpielisko) - 5 km Możliwy transfer z/do lotniska w Bodö (990 NOK / os. w obie strony). Dostępne łodzie: Oyen (5 oraz 6 m), wyposażone w silniki Yamaha 30 oraz 70 KM, echosondy (Eagle) oraz GPS (Garmin). Kierownica oraz oświetlenie na każdej z łodzi, elektryczny zapłon.

Na dodatkowe życzenie organizujemy w Vestfjorden dalekomorskie (wyprawa całodniowa lub całonocna) rejsy kutrem z miejscowym rybakiem. Wycieczka taka jest w Norwegii dość kosztowna (ok. 500-600 NOK/os.), ale zaręczamy Państwu, iż warto skorzystać z tej formy wędkowania. Płynąc w rejs z miejscowym rybakiem (kuter zabiera na pokład maks. 6 osób), mamy praktycznie 100 % gwarancji na dwucyfrowe dorsze, czarniaki i wiele innych okazów.

Kompleksowa informacja wędkarska o łowisku oraz dokładne mapy batymetryczne są dostępne w biurze Eventur Fishing.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon