about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskie
Pensjonat
ó

Pokój 2-osobowy


Apartament


Kuchnia


Łodzie na J. Tämmen


Łódka wiosłowa na Alsteran

<<< powrót


Potok Alsterån - zakwaterowanie i serwis wędkarskiOferujemy naszym klientom możliwość zamieszkania w kameralnym pensjonacie o wysokim standardzie, prowadzonym przez gospodarza łowiska. Obiekt oddalony jest o około 30 minut jazdy samochodem od Växjö i o kilka minut drogi od potoku Alsteran. Pensjonat, dzięki bardzo bogatemu wyposażeniu, zaspokoi potrzeby zarówno zwolenników rodzinnego urlopu, jak i firmy pragnące zorganizować szkolenia bądź konferencje.

Zakwaterowanie

Pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz bez łazienek. Niektóre pokoje z TV. Możliwość przygotowywania posiłków we własnym zakresie w doskonale wyposażonych kuchniach. Apartamenty na 4-6 osób. Wszystkie z obszernymi salonami (TV) i oddzielnymi sypialniami. Do dyspozycji Gości w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. W cenę każdego pokoju i apartamentu wliczone jest śniadanie, pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe. Możliwa rezygnacja z pościeli, śniadań i sprzątania końcowego. Na terenie pensjonatu znajduje się przytulna i kameralna restauracja serwująca smaczne dania. Ponadto do dyspozycji Gości sala przeznaczona do ogladądania filmów DVD z niewielkim barem (właściciel posiada koncesję na sprzedaż alkoholu) i stołem do tenisa. Możliwość skorzystania z sali konferencyjnej.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Na obydwu jeziorach możliwość wypożyczenia łodzi wiosłowych (dwu- i trzyosobowe). Zakaz używania silników spalinowych (rezerwat). W cenę wynajęcia wliczone są kamizelki ratunkowe. Na jeziorze Tämmen dostępne łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi 4 KM. Kompleksowa informacja o łowiskach oraz mapy wędkarskie dostępne w Eventur Fishing. Możliwość skorzystania z usług profesjonalnych przewodników wędkarskich. Wszelkie informacje o łowisku, limitach i wymiarach ochronnych otrzymają Państwo od gospodarzy ośrodka.

Inne atrakcje

- region jest znany jako "Królestwo Kryształu" - liczne sklepy i zakłady rzemieślnicze,     produkujące wyroby ze szkła o niespotykanym pięknie
-   zamek w Kalmar (ok. 70 km)
-   rezerwat łosi
-   świat Astrid Lindgren w Vimmerby - niezwykły park rozrywki dla dzieci i dorosłych

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon