about us about us środa, 22 września 2021
Wyprawy wędkarskiePrzykładowy domek

Przykładowy domek

Wnętrze jednego z domków

Specjalistyczna łódź trollingowa

Aluminiowa łódź Linder
<<< powrót


Rejon Dalsland - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zapewniamy Państwu zakwaterowanie w prywatnych, odosobnionych, komfortowych domkach, ulokowanych nad brzegami najlepszych jezior rejonu, w okolicy miasteczka Bengstfors. Domki od 4- do 24-osobowych (pow. od 42 do 190 m kw.). Wszystkie przystosowane do samodzielnego przygotowywania posiłków (kuchnia), wyposażone w prysznic oraz WC. Większość domków z widokiem na jezioro. Wiele z nich posiada saunę, kominek, werandę z meblami ogrodowymi oraz grill.

Każdy domek posiada na wyposażeniu przynajmniej jedną (z reguły 2 lub 3) łódź z silnikiem spalinowym. Istnieje też możliwość dostarczenie dodatkowych łodzi. W każdym domku dokładne mapy łowiska. Profesjonalni, niezwykle sympatyczni przewodnicy wędkarscy ze specjalistycznymi łodziami trollingowymi - do dyspozycji Gości. Każdorazowo po przyjeździe klienci spotykają się ze znakomitym szwedzkim przewodnikiem wędkarskim - znawcą tego regionu, który udzieli wyczerpujących informacji o danym łowisku i najbliższej okolicy. Kompleksowa informacja o łowisku oraz dokładne mapy wędkarskie są dostępne w Eventur Fishing.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Typy domków:

Domek Ivägsjön (Jezioro Ivägsjön, 80 m kw., maks. 4 osoby)
Bardzo ładny i przestronny domek, z przepięknym widokiem na jezioro (30 m od brzegu wody). Posiada dwie oddzielne sypialnie (każda dla dwóch osób), w pełni wyposażoną kuchnię (kuchnia z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, lodówka), łazienkę z WC i prysznicem, TV oraz werandę. W cenie łódź z silnikiem 5 HP.

Domek Torrsjön (Jezioro Torrsjön, 50 m kw., maks. 4 osoby)
Z domku, znajdującego się na pagórkowatym terenie, rozciąga się widok na odległe o 150 metrów jezioro. Na poddaszu znajdują się cztery miejsca do spania. Domek posiada kuchnię, wyposażoną w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, małą zamrażarkę, piekarnik, ekspres do kawy, a także łazienkę z WC i prysznicem, pokój wypoczynkowy z TV oraz niewielką werandę z meblami ogrodowymi. W cenie łódź z silnikiem 3.9 KM.

Domek Laxarby (Jezioro Laxjön, 70 m kw., maks. 6 osób)
Komfortowy domek z widokiem na odległe o 100 metrów jezioro, oddzielone niezbyt szeroką drogą. Domek posiada 4 miejsca do spania, w pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka z piekarnikiem, mikrofalówka, lodówka, zamrażarka, ekspres do kawy), prysznic, WC, satelitarną TV. Obok w ogrodzie znajduje się niewielki, pozbawiony udogodnień domek z miejscem do spania dla dwóch osób. W cenie łódź z silnikiem 4 KM.

Dom Krakviken (Jezioro Västra Silen, dwa osobne apartamenty, maks. 24 osoby)
Urokliwy, położony w odległości 150 metrów od jeziora duży, piętrowy dom. Składa się z dwóch oddzielnych apartamentów. Dolny apartament posiada trzy oddzielne sypialnie z siedmioma piętrowymi łóżkami łącznie, dużą, w pełni wyposażoną kuchnię, prysznic, WC, pokój wypoczynkowy z TV oraz werandę z widokiem na jezioro. Górny apartament dla 10 osób. Składa się z dwóch sypialni, posiadających w sumie pięć łóżek piętrowych, salonu z kominkiem i TV, w pełni wyposażonej kuchni, WC z prysznicem oraz werandy z widokiem na jezioro.

Domek Ravarpen (42 m kw., maks. 5 osób)
Bardzo ładny domek, położony dosłownie kilka metrów od linii wody i miejsca cumowania łodzi. Posiada dwie oddzielne sypialnie (w jednej łóżko piętrowe), kuchnię wyposażoną w kuchenkę mikrofalową, piekarnik, lodówkę, zamrażarkę ekspres do kawy oraz WC, prysznic, pokój wypoczynkowy z TV i rozkładaną sofą, na której może spać jedna osoba, werandę z widokiem na jezioro, grill i meble ogrodowe. W cenie łódź z silnikiem 4 KM.

Domek Ärtemark (Jezioro Ärtingen, 60 m kw., maks. 6 osób)
Posiada dwie oddzielne sypialnie (w jednej sypialni łóżko piętrowe oraz jedno dwuosobowe), pokój wypoczynkowy z TV i kominkiem, wyposażoną kuchnię z dużym stołem, lodówką, zamrażarką, piekarnikiem, ekspresem do kawy oraz prysznic, WC, zadaszoną werandę z meblami ogrodowymi. Domek jest położony w bardzo cichej okolicy, 200 metrów od jeziora. W pobliżu znajduje się plaża z dostosowanym dla dzieci kąpieliskiem, a w odległości 2 km leży jezioro Fillingesjön, będące wspaniałym łowiskiem leszczy i linów. W cenie łódź z silnikiem 4 KM .

Domek Västra Silen Näs (120 m kw., maks. 5 osób)
Duży, piętrowy domek, położony kilkanaście metrów od linii wody. Posiada pięć miejsc do spania, kuchnię wyposażoną w lodówkę, zamrażarkę, kuchenkę mikrofalową, piekarnik, prysznic, WC, pralkę, TV oraz zadaszoną i oszkloną werandę. W cenie łódź z silnikiem 4 KM.

Domek Grann (70 mkw., maks. 6 osób)
Położony 10 metrów od jeziora domek, składający się z parteru i poddasza. Posiada miejsca do spania dla 6 osób, pokój dzienny z kominkiem i aneksem kuchennym (wyposażonym w kuchnię z piekarnikiem, lodówko-zamrażarkę, zmywarkę do naczyń i ekspres do kawy) oraz WC i natrysk. Ponadto domek posiada saunę oraz dużą werandę z fantastycznym widokiem na jezioro. W cenie łódź z silnikiem 30 KM.

Domek Haboda (60 m kw., maks. 6 osób)
Ładny, piętrowy domek położony w zalesionej okolicy, kilka kilometrów od jeziora. Na parterze znajduje się pokój dzienny, niewielka weranda oraz kuchnia (wyposażona w kuchenkę, lodówkę, ekspres do kawy). Na piętrze spanie dla 4 osób, WC i prysznic. Domek położony jest w sąsiedztwie trzech jezior (Lyssjö, Svarttjärn, Snaggenässjön). Na każdym jeziorze do dyspozycji łódź. Na życzenie możliwe dodatkowe dwa miejsca do spania. W cenie łódź z silnikiem 2 KM.

Domek Snaggenäs (100 m kw., maks. 7 osób)
Przestronny, piętrowy dom z widokiem na jezioro. Na parterze znajdują się: kuchnia (wyposażona w lodówkę z zamrażarką, kuchnię z piekarnikiem, ekspres do kawy) oraz WC, prysznic, pokój wypoczynkowy z TV i rozkładaną kanapą. Na piętrze sypialnia z dwoma piętrowymi łóżkami oraz sypialnia z dwoma pojedynczymi. W cenie łódź z silnikiem 4 KM.

Domek Västra Silen Hulterud (90 m kw., maks. 5 osób)
Piętrowy domek, znajdujący się odległości 40 metrów od jeziora. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię (z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, lodówką, zamrażarką, ekspresem do kawy) oraz WC, natrysk, TV. Ponadto domek posiada kominek oraz niewielką, zadaszoną werandę. W cenie łódź z silnikiem 6 KM.

Domek Ramsbytjärn (95 m kw., maks. 6 osób)
Piętrowy domek z widokiem na jezioro. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka z piekarnikiem, lodówka, zamrażarka), WC, natrysk, trzy oddzielne pokoje do spania, pokój wypoczynkowy z kanapą (na której może spać jedna osoba). W cenie łódź z silnikiem elektrycznym.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon