about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskieIvosjon domek 4-osobowy
Domki 4-osobowe

Łódź wędkarska - Ivosjon
Łódź wędkarska

Dodatkowe atrakcje w Ivosjon
Dodatkowe atrakcje...
<<< powrót


Jezioro Ivosjön - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym nad brzegiem jeziora Ivosjön. Do dyspozycji wędkarzy 2 drewniane domki w typowej szwedzkiej zabudowie (wybudowane w 2004 r.) Domki mają powierzchnię 30 m kw. (plus zadaszona weranda 15 m kw.), na którą składają się 2 pokoje i 4 miejsca do spania, a ponadto salon z TV i video, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Do dyspozycji gości grill. Domki znajdują się w leśnym otoczeniu, 400 m od brzegu jeziora i łodzi. W pobliżu brak innych zabudowań - spokój i cisza gwarantowane. Gospodarze domku mieszkają w sąsiednim budynku (150 m od domków). Posługują się językiem angielskim. Na sezon 2006 gospodarze budują większą przystań łodziową oraz specjalne stanowisko do sprawiania ryb. Pościel do wypożyczenia za dodatkową opłatą. Najbliższy sklep spożywczy oraz stacja benzynowa - 3 km. Sklep wędkarski, szpital - 25 km.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy łodzie wędkarskie o długości od 4,0 do 5,0 m, wyposażone w silniki spalinowe o mocy 6-10 KM. Echosondy za dodatkową opłatą. Zapewniamy wszelkie niezbędne licencje wędkarskie oraz dokładne plany batymetryczne łowiska. Kompleksowa informacja wędkarska dostępna w Eventur Fishing. Profesjonalny przewodnik wędkarski o niezwykle rozległej wiedzy na temat jeziora - dostępny na życzenie.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon