about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskieKarlskrona
Jeden z domków

Karlskrona
Jeden z mniejszych domków

Karlskrona
Wnętrze domku

Karlskrona
Łódź wędkarska
<<< powrót


Karlskrona - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Domki

Proponujemy Państwu pobyt w profesjonalnym ośrodku wędkarskim, zlokalizowanym na obrzeżach Karlskrony. Ośrodek położony jest nad samą woda, a jego gospodarzem jest doskonały przewodnik wędkarski, który chętnie udziela swoim gościom cennych wskazówek. Zakwaterowanie w domkach o różnym standardzie (od 2-osobowych domków turystycznych bez pełnego węzła sanitarnego, po komfortowe domki dla 4-6 osób o wyższym standardzie). Wszystkie domki wyposażone są w kompletne kuchnie. Niektóre posiadają werandy z meblami ogrodowymi oraz grille. Na terenie ośrodka niewielki sklep spożywczy oraz restauracja. Najbliższy duży sklep spożywczy, stacja benzynowa, bankomat oraz sklep wędkarski, znajdują się w Karlskronie, kilka kilometrów od ośrodka.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji morskie, bezpieczne (aluminiowe) łodzie wędkarskie (3-osobowe), wyposażone w czterosuwowe silniki Yamaha 25 KM. Na życzenie dostępna specjalna łódź trollingowa (połowy łososia). Na miejscu można także skorzystać z usług profesjonalnych przewodników wędkarskich. Zapewniamy Państwu batymetryczne mapy wędkarskie oraz pełną informację o łowisku.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon