about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskie
Rejon Lyngenfiord
Luksusowy 6-osobowy domek nad Lyngenfjord


Rejon Lyngenfiord
Łódź wędkarska

<<< powrót


Lyngseidet - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie

Trzy nowe 6-osobowe domki, ulokowane bezpośrednio nad brzegiem morza. Zbudowane na jesieni 2006. Bardzo wysoki standard zakwaterowania. Salon wypoczynkowy z TV sat, 2 oddzielne sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia oraz 2 łazienki. Weranda z meblami ogrodowymi oraz z widokiem na morze. Specjalna pomieszczenie z bieżącą wodą do sprawiania ryb oraz na sprzęt i ubiór wędkarski. Obszerne zamrażarki. Najbliższy sklep spożywczy, restauracja oraz stacja benzynowa znajdują się 150 m od ośrodka. Najbliższa rzeka łososiowa - ok. 30 km. Na życzenie możliwy jest transport do ośrodka z lotniska w Tromsö.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy obszerne i bezpieczne łodzie wędkarskie Kvaerno oraz Arvor (od 5,5 do 7,5 m) z silnikami 50–200 KM. Wszystkie wyposażone w echosondy, GPS oraz plotery (elektroniczne mapy) najnowszej generacji. Na życzenie możliwe dalekomorskie rejsy kutrem z miejscowym przewodnikiem.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon