about us about us piątek, 29 maja 2020
Wyprawy wędkarskieJezioro Mjorn
Domek Sjöstugan (4-osobowy)

Jezioro Mjorn
Widok z okna Sjöstugan

Jezioro Mjorn
Jezioro Mjörn - widok z domku

Jezioro Mjorn
Łodzie wędkarskie

Jezioro Mjorn Jezioro Mjorn Jezioro Mjorn
Jezioro Mjorn Jezioro Mjorn Jezioro Mjorn
<<< powrót


Jezioro Mjörn - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie

Proponujemy Państwu pobyt w gospodarstwie agroturystycznym, położonym nad samym brzegiem jeziora Mjörn. Oferujemy zakwaterowanie w dwóch domkach (4- i 6-osobowym), w tradycyjnej, szwedzkiej zabudowie. Każdy domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię (lodówka, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa), prysznic, WC, pokój wypoczynkowy z TV satelitarną i kominkiem, grill oraz meble ogrodowe. Przy domkach znajduje się weranda, z której podobnie jak z okien rozciąga się widok na jezioro. Wschód słońca można obserwować prosto z werandy! Domek Sjöstugan ( 55 m kw., 4-osobowy, 1 oddzielna sypialnia) oddalony jest zaledwie 2 m od brzegu jeziora, natomiast Tomtstugan (55 m kw., 6-osobowy, 2 oddzielne sypialnie) znajduje się 120 m od brzegu Mjörn.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do Państwa dyspozycji obszerne łodzie wędkarskie (3-osobowe) z silnikami spalinowymi o mocy 10 lub 15 KM (2 lub 4 suwy). Na wyposażeniu łodzi znajdują się kamizelki ratunkowe oraz kotwice. W cenę wynajęcia łodzi wliczone jest 10 litrów paliwa. Na życzenie dostępny profesjonalny przewodnik wędkarski.

Służymy Państwu kompleksową informacją wędkarską na temat jeziora Mjörn oraz zapewniamy dokładne mapy batymetryczne akwenu. Łowisko testowaliśmy osobiście w październiku 2005 r.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon