about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskieJezioro Sommen
Jeden z domków

Jezioro Sommen
Wnętrze domku

Jezioro Sommen
Sauna

Jezioro Sommen
Łodzie wędkarskie
Jezioro Sommen Jezioro Sommen Jezioro Sommen
Jezioro Sommen Jezioro Sommen Jezioro Sommen
Jezioro Sommen Jezioro Sommen Jezioro Sommen
<<< powrót


Jezioro Sommen - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Nasza oferta nad jeziorem Sommen to w szwedzkiej skali absolutny top - z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Proponujemy Państwu spędzenie urlopu w nowych, urokliwych domach i domkach campingowych o bardzo wysokim standardzie, położonych w bajkowej scenerii, w środku lasu, nad samym brzegiem jeziora. Domki są przeznaczone dla 4-6 osób i znajdują się nad brzegiem zatoki Anderbosjön, która jest częścią Sommen. Na terenie ośrodka znajduje się łącznie 5 domków, w tym 2 campingowe na wyspie. Powierzchnia domków od 30 do 70 m kwadratowych. Wszystkie domki zbudowane są drewna (oryginalna szwedzka zabudowa). W każdym domku znajdziemy salon wypoczynkowy z TV sat, 2 lub 3 oddzielne sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Większe domki (6-osobowe) posiadają duże przeszklone werandy z pięknym widokiem na jezioro. Na terenie ośrodka możliwość korzystania z wolnostojącej sauny. Najbliższe sklepy spożywcze, stacje benzynową oraz szpital i bankomat znajdziemy w miastach Boxhom (13 km) oraz Tranas (22 km).

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy znakomite, bezpieczne łodzie aluminiowe "Linder" (3-osobowe) z silnikami spalinowymi Yamaha 10-15 KM oraz dokładne mapy batymetryczne jeziora. Na życzenie dostępny profesjonalny przewodnik wędkarski z dużą łodzią trollingową. Pełna informacja wędkarska o łowisku w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon