about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskieZatoka Syrsan
Domek dla 4-6 osób
Zatoka Syrsan Zatoka Syrsan Zatoka Syrsan

Zatoka Syrsan
Wnętrze domku
Zatoka Syrsan Zatoka Syrsan Zatoka Syrsan
Zatoka Syrsan Zatoka Syrsan
<<< powrót


Zatoka Syrsan - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji profesjonalny, niewielki ośrodek wędkarski (3 domki), ulokowany na porośniętej sosnami wyspie. Wędkarze dowożeni są na wyspę łodzią przez gospodarza, który mieszka tu wraz z żoną przez okrągły rok. Na wyspie brak jakichkolwiek innych zabudowań, panuje więc całkowity spokój, a wędkarze mają tak cenne poczucie odosobnienia. Gospodarz ośrodka jest profesjonalnym rybakiem, który żyje z wędzenia łowionych w Syrsan łososi i węgorzy. Domki 4-6 osobowe o dobrym standardzie: w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem i WC, pokój dzienny z TV, 3 oddzielne sypialnie (jedna na poddaszu), weranda z meblami ogrodowymi, grill. Wszystkie domki wybudowane w 2005 roku. Odległość od przystani łodziowej: 150 m.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Oferujemy profesjonalne łodzie wędkarskie (4,5-5 m) z silnikami spalinowymi o mocy 4-20 KM. Więkoszość silników to 4-suwy. Zapewniamy Państwu dokładne plany batymetryczne łowiska oraz kompleksową informację wędkarską na temat łowienia. Na miejscu istnieje możliwość wynajęcie bardzo dobrego przewodnika wędkarskiego - wybitnego specjalisty w połowach szczupaka. Decydując się na jednodniową wyprawę z przewodnikiem mamy praktycznie 100% gwarancji na bardzo obfite połowy. Lunch w plenerze wliczony jest w koszt wynajęcia przewodnika. Przewodnik zabiera na swoją łódź maksimum 3 spinningistów. Koszt 8-godzinnej wyprawy to ok. 3000 SEK/3 osoby.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon