about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskieHotel

Domek 4-osobowy

Domek 2-osobowy


Nasz ośrodek

Łódź 4-osobowa (aluminiowa)

Łodzie 3 -osobowe

<<< powrót


Toftasjön - zakwaterowanie i serwis wędkarski


Oferujemy Państwu zakwaterowanie i (na życzenie) wyżywienie w ośrodku o wysokim standardzie, przepięknie ulokowanym nad samym brzegiem jeziora Toftasjön (5 km od Växjö). Do dyspozycji gości jest zarówno niewielki kameralny hotel, jak i 2 wygodne domki kempingowe usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie wody.

Zakwaterowanie

-
hotel (pokoje jedno- i dwuosobowe z łazienką, prysznicem, WC i TV)
-
hotel (pokoje jedno- i dwuosobowe bez łazienki, WC i TV (wspólna łazienka na korytarzu)
-
domek 4-osobowy ogrzewany z łazienką (prysznic), WC i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka, lodówka, naczynia, sztućce); łóżka piętrowe w małych sypialniach, wspólny salonik jadalno-wypoczynkowy, odbiornik TV
-
domek 2-osobowy ogrzewany z łazienką (prysznic), WC i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka, lodówka, naczynia, sztućce); łóżka w małych sypialniach, wspólny salonik jadalno-wypoczynkowy, odbiornik TV.

Na terenie ośrodka istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia, jak i pojedynczych posiłków. Możliwość wypożyczenia pościeli na miejscu. Sprzątanie końcowe w domkach - zgodnie ze skandynawskim obyczajem - we własnym zakresie (lub za dodatkową opłatą).

Do dyspozycji gości na terenie ośrodka: parking, własna cukiernia gdzie zakupić można pieczywo własnego wypieku, ogród wypoczynkowy, duża i mała sala konferencyjna.
Najbliższy sklep spożywczy i monopolowy oraz stacja benzynowa - Växjö (5 km).

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

1.
Do wynajęcia 4 m łodzie z silnikiem spalinowym (na życzenie - możliwość sprowadzenia większej ilości łodzi).
2.
Licencje wędkarskie można wykupić na miejscu - wszelkich informacji udziela gospodarz ośrodka; obowiązuje rejestr połowów.
3.
Podstawowych informacji dla wędkarzy udziela bezpłatnie właściciel ośrodka. Na życzenie turystów można skorzystać z usług profesjonalnych przewodników wędkarskich.

Inne atrakcje:

Na państwa życzenie organizujemy dodatkowo:
- możliwość zorganizowania pobytu dla osób niepełnosprawnych
- organizacja wyjazdów firmowych połączonych z wędkowaniem
- spływy kajakowe
- wyprawy rowerowe
- w okolicznych lasach możliwość grzybobrania

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon