about us about us sobota, 06 czerwca 2020
Wyprawy wędkarskieJezioro Viken
Domek 4 osobowy
Jezioro Viken

Jezioro Viken
Domek 5 osobowy
Jezioro Viken Jezioro Viken Jezioro Viken
Jezioro Viken Jezioro Viken Jezioro Viken

Jezioro Viken
Domek 5 osobowy

Jezioro Viken
Widok z wody ...

Jezioro Viken
Łódź wędkarska
Jezioro Viken
<<< powrót


Jezioro Viken - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Proponujemy Państwu pobyt w gospodarstwie turystyczno-wędkarskim o bardzo wysokim standardzie. Do Państwa dyspozycji przygotowane są dwa 4-osobowe (maks. 5 osób), komfortowe domki z wszelkimi niezbędnymi wygodami. Każdy z domków posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem i WC, pokój wypoczynkowy z TV. Jeden z domków znajduje się dosłownie o metr od brzegu jeziora, z bezpośrednim dostępem do łodzi wędkarskiej, a z jego werandy można z wielkim powodzeniem łowić na np. dragającą szczytówkę! Domki ulokowane są nad płytką (do 10 m), trzcinową zatoką Viken - prawdziwym superłowiskiem szczupaka w okresie wiosennym!

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji gości znajdują się duże, bardzo bezpieczne łodzie wędkarskie (3-osobowe) z silnikami spalinowymi 4-8 KM. Kotwice i kamizelki ratunkowe na wyposażeniu łodzi. Za dopłatą możliwość wynajęcia echosondy. Możliwe jest również wędkowanie z profesjonalnym przewodnikiem wędkarskim, który doskonale zna jezioro.

Ze swojej strony zapewniamy Państwu kompleksową informacją wędkarską na temat jeziora Viken oraz dokładne mapy batymetryczne akwenu.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon